KONST / Litografier / Grafiska blad 15763496
nr 1576 3496
Grafiska blad
6 st, ramade, Stadsmotiv mm, modell äldre, yttermått inklusive ram: 20x29 - 26-32 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 18:55:52
6/11 18:50:52